HR

Oferta

Oferta Retrospect Workshop.

Zdjecie

Jesteśmy grupą realizującą zadania w trzech głównych obszarach: szeroko rozumianej branży projektowania serwisów www, komputerowej grafiki reklamowej oraz gier casual i reklamowych.


Zdjecie

W przypadku serwisów www realizujemy zarówno proste strony będące wizytówkami firm jak również rozbudowane serwisy cms. Jednak za każdym razem, niezależnie od przeznaczonych środków na budowę strony, staramy się przedstawić projekty, które w 100% będą spełniać wymagania klienta.

Zdjecie

W przypadku gier reklamowych sprawa ma się podobnie jak w podczas tworzenia serwisów www. Także tutaj staramy się w pełni dopasować charakter gry do działalności klienta. Zazwyczaj główny nacisk w danej grze reklamowej kładziony jest na produkt lub grupę produktów, będące przedmiotem reklamowanym, bądź też jest to gra reklamująca samą firmę i w takim przypadku kładziemy główny nacisk na to by gra od razu kojarzyła się z marką firmy i profilem jej działalności.

Zdjecie

Drugą formą gier jakie realizujemy są gry freewarowe. Najczęciej są to produkcje pisane przez nas hobystycznie realizujące nasze pomysły, których wciąż mamy coraz więcej, lecz wiele z nich wciąż czeka na realizację. Także część gier freeware jakie piszemy to gry z nutką humoru i karykatury, obrazujące obecne wydarzenia w kraju i na świecie.

Komputerowa grafika reklamowa w naszym wydaniu to przede wszystkim wszelkiego rodzaju prezentacje multimedialne.

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie

Zdjecie